جشنواره ملی جهادگران

جشنواره ملی جهادگران، به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‏های جهادی و با حمایت مجموعه‏ ها و دستگاه‏ های مختلف با هدف شناخت و قدردانی از گروه ها و ایده های برتر در حوزه جهادی برگزار می‏گردد.

در این جشنواره هر ساله موضوعات و مشکلات اصلی مناطق محروم و عرصه های دارای اولویت در حوزه جهادی بعنوان موضوعات فراخوان جشنواره در نظر گرفته می‏ شود که گروه‏ های جهادی، صاحبنظران و متخصصین حوزه محرومیت زدایی، با ارسال آثار خود در قالب ایده، تجربه، گزارش، طرح و حتی مقاله و پایان نامه، می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

داوری آثار نیز توسط اساتید برجسته و مجرب که غالبا از پیشکسوتان وفعالین گروه‏ های جهادی می باشند، بصورت کاملا کارشناسی و تخصصی صورت می گیرد.

برنامه اختتامیه این جشنواره نیز  با حضور نمایندگان گروه های جهادی از کلیه استان ها ،مقامات و مسئولین کشوری در حوزه محرومیت زدایی بمنظور تجلیل از برگزیدگان و نفرات برتر جشنواره ملی جهادگران برگزار می گردد. همچنین در کنار این اختتامیه، مجموعه ای از کارگاه ‏ها، کلاس‏ های آموزشی، نشست‏ ها و هم‏ اندیشی‏ های تخصصی بهمراه بازدیدهای علمی در دستور کار دبیرخانه جشنواره قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *